Co o nás říkají ? Recenze kolikrát napoví víc než 1000 slov.

Rock'n'Roll Band Marcela Woodmana je již několik let klíčovou součástí našich akcí Harley-Davidson. Jejich hudba je přesně to, co naše klienty baví. Interpretace klasických rock'n'rollových hitů vytváří jedinečnou atmosféru a energii, která nás všechny nakopne. Ale nejde jen o hudbu. Marcel Woodman se svou kapelou vždy dodají našim akcím ten správný nádech zábavy. Jejich vystoupení jsou plná energie a interakce s publikem. Každý koncert se stává nezapomenutelným zážitkem pro všechny přítomné. Rádi bychom poděkovali Marcelu Woodmanovi i jeho kapele za tuto dlouholetou spolupráci. Těšíme se na další setkání a další skvělou show.
Martin Stopa
Harley-Davidson Ostrava
Marcel Woodman je můj dlouholetý kolega a přítel. S jeho charismatickým vedením se tato kapela rychle stala ikonou v rock'n'roll scéně. Jejich skladby kombinují klasické prvky s moderním twistem, což je činí neodolatelnými pro fanoušky všech věkových kategorií. Rock'n'roll band Marcela Woodmana je ztělesněním skutečné vášně pro hudbu. Jejich živé koncerty jsou explozí energie, která dokáže rozproudit krev v žilách každého návštěvníka. Skupina nejen že oživuje staré hity, ale také přináší svěží a inovativní nápady a české texty, které ukazují, že rock'n'roll je stále živý a má se dobře.
Petr Šiška
Legendy se vrací
Tradicí kunštátského hrnčířského jarmarku je vždy sobotní podvečerní vystoupení Marcela a jeho bandu. V nebývalé teplém počasí jsme se všichni parádně zapotili tancem u pódia i mezi lavičkami. Kapela předvedla skvělou šou. Parádní tečkou bylo zaplnění podia fanynkami a společný tanec. Už se moc těšíme na příští rok.
Aleš Havelka
Správce města Kunštát
Marcel Woodman, jeho banda, s nimi je vám vážně sranda, na slavnostech u nás hráli, tancovali, furt se smáli.
Rock'n'Rol ten v krvi měli a když svoje hity pěli, tancovala celá ves, i ta kočka, i ten pes !!! Děkujeme moc Marcelovi i všem klukům z kapely za úžasný Svatováclavský koncert ve Václavovicích. Byli skvělí, úžasní a neopakovatelní !!!!
Markéta Jirásková
Václavovice
„Děkujeme za profesionálně odvedenou práci při oslavě 30 let firmy MARPOS. Komplexní služby klubu GARAGE byly perfektní. Dlouho jsme přemýšleli o hlavní kapele večera a rozhodnutí pro Rock'n'Roll Band Marcela Woodmana bylo správnou volbou. Rock´n ´rolloví pardálové zvedli ze židlí i ty největší odpůrce hudby a tance. Bylo nesmírně těžké vybrat kapelu pro zaměstnance, obchodní partnery a přátelé, která by oslovila takovou směsici lidí. Chlapi děkujeme, bylo to super !!! V neposlední řadě oceňujeme bezchybnou práci zvukařů.“ Byli skvělí, úžasní a neopakovatelní !!!!
Petr a Helena Tomáškovi
MARPOS

Manager

Marcel Lesník Woodman
kapelník a manager
tel: +420 608 720 012, 

mail: woodmanband@gmail.com
Martinovská 3262/50
723 00, Ostrava-Martinov
IČ: 13598538
DIČ: CZ6507190129

 

Booking

 

Markéta Gřesová

mail: woodmanband.booking@gmail.com

Tel: +420 603 939 519

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Nákupní košík