Členové

Marcel WoodmanMarcel Woodman

Táta zakladatel. Ředitel zeměkoule, zpěvák, tanečník, konferenciér. Neumí jet na půl plynu a když má den, dokáže vás utahat do bezvědomí.

 

Lajbr SmejklLajbr Smejkl

Nejmužnější zjev v kapele. Když zpívá a zavřete oči, máte pocit, že Elvis´s Not Dead. Nechal se pokreslit od hlavy až k lýtečku, obvláště milujeme výjev na pravém předloktí s dojebaným koněm s názvem „Život proti Smrti“. Je mírně pomalejší, než zbytek kamarádů, proto má novou přezdívku „Koala“.

 

Paul-Van-TuchPaul-Van-Tuch

Majitel krámu s hudebními nástroji. V hospodě s kytarou funguje jako nezničitelný JUKEBOX. Když mluví, tak mu díky jeho nedokusu nikdo nerozumí, když zpívá, tak to nikomu nevadí. Jeho největší Meister Stück je píseň „Nedokus“ z našeho čtvrtého alba „Štyrka“.

 

Květoslav VavřínKvětoslav Vavřín

To je ten sametový hlásek ve vokálním triu. Hubeňour s nohama, jako měl Garincha. Fotbal jsme mu rozmluvili a tak teď z nudy píše české texty. Koupil starší dům, o kterém ihned napsal text „Můj dům, můj hrad“. Má dalšího potomka, přeme se zda je Štěpán či Štefan…

 

Tom BlackTom Black

V kapele nahradil zakládajícího kytaristu DALIBORA KLAPUCHA a udělal dobře. Šedý vlk hraje sóla za hlavou a beglajt levou zadní (utajená přednost: nejlepší zpěvák v kapele, ale zpěvákům to neříkejte!!!). V mládí byl bit svým dědečkem za to, že v rámci pionýrské akce „Staré železo našim hutím“ odnesl do sběru pámátné kolo z německého tanku Tiger (dědeček byl voják…).

 

Juan Tito TuleiasJuan Tito Tuleias

Muzikantský světoběžník, od útlého mládí prošel všemi myslitelnými hudebními styly a štacemi, aby k stáru konečně pochopil, že „it´s only rock and roll“ (and i like it) a zakotvil v našem bandu, čímž ale bohužel pokazil věkový průměr kapely (nástup v roce 2000 za odcházejícího bubeníka DANA RYBÁŘE). Pošesté se oženil s o 40let mladší paní.

 

Figo BobekFigo Bobek

Benjamínek kapely narovnal věkový průměr zhyzděný příchodem Juana. Po slavném otci zdědil nejen hudební talent, ale i smysl pro směšnou legraci. V kolektivu velmi oblíben. Domek postaven, syn splozen, jen nevím, jak s tím stromem.

 

Figo BobekRomek Sprzeszka

Reprezentant česko-polského pomezí hovoří česky s polským přízvukem a polsky s českým. Takže mu vlastně nikdo nerozumí. Nejčastější hláška na jeho adresu: „Románku, nezlob!“ Oproti Vajtovi má nový saxofón za strašné peníze!

 

InženýrInženýr

Pozounér s uhlazeným účesem a vystupováním. Rozjede se pouze nedopatřením, maximálně dvakrát za deset let. Nebo třikrát. Mistr břitké glosy. Vedoucí dechové sekce. Hraje stále na trombón, který dostal ke svým 10.narozeninám za 2200,-Kčs (pro mladé fanoušky Kčs byla stará měna, která platila na území bývalého Československa v minulém tisícíletí, možno vidět v Národním muzeu v Praze). O nástroj je Vajtem velmi dobře pečováno…

 

Charles PartanaCharles Partana

Jako první v kapele se zbavil zbytečného porostu na hlavě a ušetřil tak spoustu peněz za brilantinu. Od chvíle, kdy si za ně konečně koupil pořádnou trubku, stal se plnohodnotným členem souboru. Nová trubka je bohužel rezavá… V posledních letech začal hodně číst. Je členem knižního klubu v Dolním Benešově.

 


HISTORIČTÍ ČLENOVÉ


Radek LegoRadek Lego (2015)

Mistr světa ve hře na basu v polobdělém stavu po probdělé noci, ale i střízlivý hraje jako ďas! Spoluautor myšlenky Retrohotelu, mistr Photoshopu, Facebooku a digitálních médií a autor všech plakátů na RnR plesy a obalů našich desek.

 

 

Dan RybářDan Rybář

Od bicí soupravy si odskakoval k mixážnímu pultu tak často, že dostal a na starost zvučení našich akcí. Asi hlavně proto, že to je náš nejlepší a nejoblíbenější zvukař široko daleko.

 

 


HOSTÉ NA DESKÁCH A KONCERTECH


Radek LegoRadek Lego

Mistr světa ve hře na basu v polobdělém stavu po probdělé noci, ale i střízlivý hraje jako ďas! V roce 2010 se proslavil jako medicínský případ, jeden z tisíce…


UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit