Členové

Marcel WoodmanMarcel Woodman

Táta zakladatel. Ředitel zeměkoule, zpěvák, tanečník, konferenciér. Neumí jet na půl plynu a když má den, dokáže vás utahat do bezvědomí.

 

Paul-Van-TuchPaul-Van-Tuch

Majitel krámu s hudebními nástroji. V hospodě s kytarou funguje jako nezničitelný JUKEBOX. Když mluví, tak mu díky jeho nedokusu nikdo nerozumí, když zpívá, tak to nikomu nevadí. Jeho největší Meister Stück je píseň „Nedokus“ z našeho čtvrtého alba „Štyrka“.

 

Květoslav VavřínKvětoslav Vavřín

Ten pseudonym si Marek vymyslel, aby zůstal pro veřejnost inkognito, jelikož je plachej. Anebo aby měl jmeniny dvakrát v roce. Kdysi dávno napsal v tramvaji cestou ze zkoušky text Vyžeň ze saka moly a už se jich nezbavil. Těch textů.

 

Tom BlackTom Black

V kapele nahradil zakládajícího kytaristu DALIBORA KLAPUCHA a udělal dobře. Šedý vlk hraje sóla za hlavou a beglajt levou zadní (utajená přednost: nejlepší zpěvák v kapele, ale zpěvákům to neříkejte!!!). V mládí byl bit svým dědečkem za to, že v rámci pionýrské akce „Staré železo našim hutím“ odnesl do sběru pámátné kolo z německého tanku Tiger (dědeček byl voják…).

 

Juan Tito TuleiasJuan Tito Tuleias

Muzikantský světoběžník, od útlého mládí prošel všemi myslitelnými hudebními styly a štacemi, aby k stáru konečně pochopil, že „it´s only rock and roll“ (and i like it) a zakotvil v našem bandu, čímž ale bohužel pokazil věkový průměr kapely (nástup v roce 2000 za odcházejícího bubeníka DANA RYBÁŘE). Pošesté se oženil s o 40let mladší paní. První regulérní penzista v souboru.

 

Figo BobekFigo Bobek

Benjamínek kapely narovnal věkový průměr zhyzděný příchodem Juana. Po slavném otci zdědil nejen hudební talent, ale i smysl pro směšnou legraci. První a jediný člen souboru s akademickým hudebním vzděláním obšťastňuje dechovou sekci pregnantně rozepsanými notovými party. Týrá děti a mládež na ZUŠ ve Studénce a na Státní konzervatoři v Praze.

 

InženýrInženýr

Mistr břitké glosy. Vedoucí dechové sekce. Pozaunér s uhlazeným účesem a vystupováním. Utrácení je mu cizí, proto vzorně pečuje o své věci. Košile, sako, boty, kalhoty – vše v původním stavu a v původním futrálu. Stejně tak trombón, který dostal ke svým 10. narozeninám za 2200,- Kčs (pro mladé fanoušky: Kčs byla stará měna, která platila na území bývalého Československa v minulém tisíciletí, možno vidět v Národním muzeu v Praze).

 

Figo BobekRomek Sprzeszka

Na rozdíl od Vajta má ságo za pekelné peníze! Jinak se ale jedná o nejvíce bohulibého a bohumilého jednotlivce v našich hříšných řadách. Obyvatel česko-polského pomezí hovoří česky s polským přízvukem a polsky s českým. Takže mu vlastně nikdo nerozumí. Nejčastější hláška na jeho adresu: „Románku, nezlob!“

 

Charles PartanaCharles Partana

Jako první v kapele se zbavil zbytečného porostu na hlavě a ušetřil tak spoustu peněz za brilantinu (obratem si za ně konečně pořídil pořádnou trubku). V posledních letech tráví volné chvíle převážně meditací, pěší turistikou a četbou literatury. Je členem knižního klubu v Dolním Benešově. Celá dechová sekce chlastá rum.

 

Béďa PerzynaBéďa Perzyna

Brilantní basák s bohatou muzikantskou minulostí od dechuly přes blues až po metal. Žere hlavně Pražáky, jmenuje se Josef!