Marcel Woodman

Táta zakladatel. Ředitel zeměkoule, zpěvák, tanečník, konferenciér. Neumí jet na půl plynu a když má den, dokáže Vás utahat do bezvědomí.

 

Marcel Woodman

Paul-Van-Tuch

Majitel krámu s hudebními nástroji. V hospodě s kytarou funguje jako nezničitelný JUKEBOX. Když mluví, tak mu díky jeho nedokusu nikdo nerozumí, když zpívá, tak to nikomu nevadí. Jeho největší Meister Stück je píseň „Nedokus“ z našeho čtvrtého alba „Štyrka“.

 

 

Květoslav Vavřín

Ten pseudonym si Marek vymyslel, aby zůstal pro veřejnost inkognito, jelikož je plachej. Anebo aby měl jmeniny dvakrát v roce. Kdysi dávno napsal v tramvaji cestou ze zkoušky text Vyžeň ze saka moly a už se jich nezbavil. Těch textů.

 

Tom Black

V kapele nahradil zakládajícího kytaristu DALIBORA KLAPUCHA a udělal dobře. Šedý vlk hraje sóla za hlavou a beglajt levou zadní (utajená přednost: nejlepší zpěvák v kapele, ale zpěvákům to neříkejte!!!). V mládí byl zbit svým dědečkem za to, že v rámci pionýrské akce „Staré železo našim hutím“ odnesl do sběru pámátné kolo z německého tanku Tiger (dědeček byl voják…).

 

 

Figo Bobek

Benjamínek kapely narovnal věkový průměr zhyzděný příchodem Juana. Po slavném otci zdědil nejen hudební talent, ale i smysl pro směšnou legraci. První a jediný člen souboru s akademickým hudebním vzděláním obšťastňuje dechovou sekci pregnantně rozepsanými notovými party. Týrá děti a mládež na ZUŠ ve Studénce a na Státní konzervatoři v Praze.

 

Inženýr

Mistr břitké glosy. Vedoucí dechové sekce. Pozaunér s uhlazeným účesem a vystupováním. Utrácení je mu cizí, proto vzorně pečuje o své věci. Košile, sako, boty, kalhoty – vše v původním stavu a v původním futrálu. Stejně tak trombón, který dostal ke svým 10. narozeninám za 2200,- Kčs (pro mladé fanoušky: Kčs byla stará měna, která platila na území bývalého Československa v minulém tisíciletí, možno vidět v Národním muzeu v Praze).

 

 

Romek Sprzeszka

Na rozdíl od Vajta má ságo za pekelné peníze! Jinak se ale jedná o nejvíce bohulibého a bohumilého jednotlivce v našich hříšných řadách. Obyvatel česko-polského pomezí hovoří česky s polským přízvukem a polsky s českým. Takže mu vlastně nikdo nerozumí. Nejčastější hláška na jeho adresu: „Románku, nezlob!“

 

 

Johnny Stepanek

Nesilnější, nejmladší a nejvlasatější člen kapely(zatím). Potomek slavné rodiny československých emigrantů z New Yorku, kteří zbohatli při prohibici v USA v třicátých letech. Johnův dědeček byl blízkým přítelem Bugsy Singla a Franka Sinatry.

 

 

 

Joseph Kleine Vogel

Pravý, nefalšovaný východní Němec z Erfurtu. Je proslulý vynikajícím vířením, za kterého se tajil divákům dech při vrcholných akrobatických číslech v Cirkuse Berolina, jehož byl stálým členem. Též brázdil vlny mnoha moří, kde hrával na výletních lodích za všechny jmenujme Britanic, Titanic či Queen Elizabeth. Nebojí se vypit, když je třeba.

 

 

 

Joe Mac After

…alias Jožka Posléze. Na ostravské konzervě odborně hudebně vzdělán a odporně dlouholetou muzikantskou praxí na zaoceánských lodích ošlehán, nachází konečně to pravé místo, kde obé naplno zúročí – náš rokenrolband.

Bohatému arzenálu jeho basových nástrojů vévodí opravdický dvoumetrový kontrabas!

 

 

Emeritní členové

Juan Tito Tuleias

Muzikantský světoběžník, od útlého mládí prošel všemi myslitelnými hudebními styly a štacemi, aby k stáru konečně pochopil, že „it´s only rock and roll“ (and i like it) a zakotvil v našem bandu, čímž ale bohužel pokazil věkový průměr kapely (nástup v roce 2000 za odcházejícího bubeníka DANA RYBÁŘE). Po šesté se oženil s o 40let mladší paní. První regulérní penzista v souboru.

Charles Partana

Jako první v kapele se zbavil zbytečného porostu na hlavě a ušetřil tak spoustu peněz za brilantinu (obratem si za ně konečně pořídil pořádnou trubku). V posledních letech tráví volné chvíle převážně meditací, pěší turistikou a četbou literatury. Je členem knižního klubu v Dolním Benešově. Celá dechová sekce chlastá rum.

Hrají s Elvisem

Béďa

Brilantní basák s bohatou muzikantskou minulostí od dechuly přes blues až po metal. Člověk, kterého měli všichni rádi.

Smejčí

Rocker, pankáč, kamarád, přítel, dobrý duch GARAGE clubu.

Radis

Basák, autor myšlenky RETROHOTEL.cz, studna nápadů, grafik, kamarád a dobrý člověk.

Nákupní košík