Křest nového CD

Bylo to velkolepé a vy jste byli u toho. Pařilo se až do brzkých ranních hodin.  Vaše působivé kostýmy hýřili barvami a my se s vámi skvěle bavili. Pan farář Slavík, pokřtil naše sedmé řadové CD v dřevěné kazetě vaječným likérem a svěcenou vodou z Morávky.

CD nebo Flash disk, kde jsou navíc video klipy, které jsou i na našem YouTube.

Od naší poslední desky Czus Bluz! (2018 ) uteklo moře času.

Lajbr a Béďa odešli na věčnost, Charles do hudebního důchodu, Juan někam za štěstím.
Málem něco jako poločas rozpadu kapely. Málem ! Počínajícímu ochabování cévního řečiště
Rock & Roll Bandu Marcela Woodmana učinila přítrž včasná transfuze nově příchozích tří mušketýrů
Josepha, Johnnyho a Joea, kteří blahodárně okysličili krev souboru muzikantsky i lidsky.
A výsledkem je deska, kterou můžete mít brzy v ruce na našem e-shopu

33. Rock And Rollový Ples aneb HIPPIES PLES

Vážení fandové, všechny vás zveme na další, neuvěřitelný již 33 Rock And Rollový Ples aneb HIPPIES PLES.

Můžete se těšit na skvělou show Rock & Roll Bandu Marcela Woodmana, křest nového alba Nebuď nasranej i bohatou tombolu ! 

Přeneseme se do konce 60. let, kdy hnutí HIPPIES bylo na vzestupu. Všechny oblečky z této doby jsou vítány. Jako obvykle budou nejlepší kostýmy bohatě odměněny! Čeká vás i taneční soutěž. Samozřejmě kostýmy nejsou povinné. Bližší info a vstupenky koupíte ZDE

 

Nebuďte nesmělí (nejen) na Valentýna!

14. únor oslavuje zamilovanost, náklonnost a lásku k bližnímu. Proto Vám z naší nové desky (vyjde už 9. března) posíláme písničku NESMĚLEJ s jasným trojjediným poselstvím: 

 • Nikdy na TO není ani příliš pozdě ani příliš brzo!
 • Zkusit se TO musí!!
 • Všude TO kolem poletuje!!!
 • (TO = ♥♥♥)

Nový song naleznete ZDE:

!!PREMIÉRA NOVÉHO SONGU!! -
NIC HROZNÝHO SE NEDĚJE

A proto přijďte na ples. Třiatřicátý rokenrolový ples v Garage 9. března 2024 bude ve stylu hippies. Kdy jindy než právě teď oprášit hipisácké heslo make love, not war?!? Pojďme se na jeden večer oháknout jako květinové děti a zkusme nemyslet na to, jak náš svět čím dál usilovněji pracuje na tom, aby z něj bylo
nejblbější místo ve Vesmíru.

                             ♥ All You Need Is Love! ♥

Na plese taky všichni společně pokřtíme naši novou desku Nebuď nasranej!, ze které vypouštíme do světa další písničku. Rock & Roll Band Marcela Woodmana – 2. NOVÁ PÍSEŇ NIC HROZNÝHO SE NEDĚJE, která se stala NOVINKOU v Hitparádě rádia Ostravan. Můžete pro ni hlasovat na www.radioostravan.cz/hitparada/

Zahráli si v ní s námi excelentní hosté a některé z nich přivítáme na plese na pódiu. A chystáme i další překvapení, která budeme postupně prozrazovat zde a
na sítích.

        ♥ 33. rokenrolový plese v Garage 9. března 2024 ♥
                           Tentokrát ve stylu hippies

Rokenrolový hippies ples v Garage v roce 2009 byl veleúspěšný, tak doufáme, že to spolu přinejmenším zopakujeme !!!

NOVÁ PÍSEŇ WOODMANŮ JE NEVÁNOČNÍ

První ochutnávku z připravovaného 7. alba vypustil do světa ostravský Rock and Roll Band Marcela Woodmana. Nejedná se tentokrát o coververzi některého ze slavných
rokenrolových hitů, jak bylo u Woodmanů dosud zvykem, ale o ryze původní autorský počin kapely. 

Dýchá z něj atmosféra blížících se Vánoc, ale „vánoční píseň“, na jaké jsme u nás od jiných interpretů zvyklí, to zas tak úplně není. Jmenuje se NEVÁNOČNÍ.

UŽ SE TO VAŘÍ!!!

Všechny ingredience (melodie, harmonie, rytmy, rýmy, zvuky, souzvuky, ruchy, vzruchy, emoce, vibrace) jsme naházeli do jednoho hrnce a nyní je na mistru šéfkuchaři – zvukovém režisérovi Petru Slezákovi – aby z nich pro vás namíchal voňavou rokenrolovou lahůdku pro uši a pro duši. Samozřejmě pod dohledem vrchního degustátora – producenta alba a strážce receptu – Marcela Woodmana. 

Je tam toho všeho opravdu vpysk, takže přejeme Petrovi krásné dny a probdělé noci a především pevné zdraví.

A teď k těm hostujícím muzikantům. Dechovou sekci na nové desce vydatně podpořili dva brilantní slovenští saxofonisté Paľo Hoďa a Peter Kohout + legendární trumpetista, zakladatel spřízněného Šubaduba Bandu, Milan Michna. V jedné skladbě hrábnul do strun protřelý bluesman Jiří „Kosťa“ Kostadinov.

A kdo je ten nejslavnější ze všech našich hostů?

Kdo tipoval Radka Pastrňáka, ten se nemýlil. V minulosti nám už Radek dvakrát desku pokřtil a teď si s náma konečně (hurá!!!) taky zahrál. Jeho Stratocaster zazní v písních Zůstaň sebou a Nic hroznýho se neděje.

Vážení fanoušci, UŽ JE TO BLÍZKO!

Ještě pár not a bude hotovo! Téměř vše, co jsme si v létě předsevzali, je zahráno a nahráno!! Vjíždíme do cílové rovinky a co nevidět protrhneme pásku s nápisem 7.CD Rock and Roll Bandu Marcela Woodmana!!! 

Název ještě nemáme, ale můžete se těšit na 16 písní starších, novějších i zbrusu nových. Dokonce i takových, jaké svět ještě neslyšel, protože jsou naše vlastní.  Na desce si s námi zahrála řada skvělých hostů, excelentních muzikantů. Jméno nejslavnějšího z nich brzy prozradíme zde, i na našich sociálních sítích. Také si s námi zazpívaly děti ze ZŠ J. Valčíka v Ostravě, pod vedením Pavly Dědičové a Lenky Roupové.

Těšíme se, že budete překvapeni, oblaženi a pobaveni. Ruty šuty, Dva bůry, Zbynďa Touš, Nesmělej, Nasranej, Den žen, Hlen, Bradku mydlím atd…Těšíte se??? My jo!

Vánoční trhy a Rock & Roll Band Marcela Woodmana

Už se nám to zase blíží, ty Vánoce!

S potěšením vám oznamujeme, že se určitě uvidíme na Vánočních trzích. Kliknutím na uvedené odkazy nás můžete sledovat. Pokud máte ty Facebooky a Instagram, aby vám neutekl žádný z našich koncertů. Přímo tady na webu máme také uvedené všechny naše koncerty.

Rock & Roll Band Marcela Woodmana na Hrnčířském jarmarku

Již po 22 té jste si nás vyžádali, abychom vás doprovázeli s naším vystoupením na 31. Hrnčířském jarmarku v Kunštátě. Plné náměstí, tanec a zpěv se rozléval po celém městě. Po koncertě jsme ještě pokračovali s vámi v hospůdce na Pánském dvoře. Byli jste jako vždy skvělí a těším se na vás příště. Nahrávku z akce můžete najít na našem youtube kanálu.

Rock &Roll Band Marcela Woodmana bude natáčet další CD

Vážení přátelé a fanoušci! Jelikož se nám kupí vaše dotazy, kdy natočíme další CD, máme pro vás skvělou zprávu. ANO, BUDEME TOČIT. A již v září tohoto roku se na to vrhneme. Máte se na co těšit!

Rock & Roll Band Marcela Woodmana

Fanouškové! Máme vás rádi ještě více, než vy máte rádi nás! Takže přes den skládáme nové písně, a po večerech je hrajeme. Koncerty, městské slavnosti, narozeninové párty, firemní akce a další taškařice. Koukněte na naše KONCERTY nebo na VIDEA, abyste věděli, co vás čeká! Velkolepé show světové třídy, které již přes třicet tři  let děláme lepší, hlasitější a rokenrolovatější!

32 rock and roll ples aneb It's Only Rock'n Roll

32. Rock & Rollový ples aneb It’s Only Rock’n Roll!

Vážení přátelé, všechny Vás zveme na další, neuvěřitelný již 32. Rock and Rollový ples aneb It’s Only Rock’n’Roll! Můžete se těšit na ROCK & ROLL BAND Marcela WOODMANA a nejlepší AC/DC revival u nás AC/CZ i bohatou tombolu. Přeneseme se do světových rockových klubů 60. až 80.let, tedy všechny oblečky z této doby jsou vítány!!!

Pokud jste absolvovali některý z předchozích rnr plesů a zůstala Vám na něj doma vzpomínka v podobě kostýmu, neváhejte ho (pokud jste z něj už nevyrostli) oprášit, přežehlit, hodit na sebe a přijít! Náš již 32.ples bude totiž i ohlédnutím za třemi dekádami, které jsme společně prožili …! Jako obvykle budou nejlepší kostýmy bohatě odměněny. 

Čeká Vás i taneční soutěž! Samozřejmě, KOSTÝMY NEJSOU POVINNÉ! Vše vypukne v sobotu 11. března od 20 hodin v Garage Martinov bez omezení. Vstupenky v ceně 590,- Kč na sezení v sále nebo Sezení VIP balkón za 690,- Kč, jejichž součástí je jako dárek pro každého hosta Výběrové CD RNR bandu!!!, lze zakoupit ON LINE na našem webu nebo v recepci našeho Retro hotelu Garage v Martinově. 

31. Rock & Rollový ples aneb Pyžamový bál

Vážení přátelé, Dočkali jsme se!!! Konečně snad můžeme nerušeně navázat na Covidem přerušenou tradici a v sobotu 2. dubna od 20:00 hod rozjet naplno bez omezení v Garage akci 31. Rock and Rollový ples aneb Pyžamový bál. Vstup do SÁLU bude zpřístupněn od 19.00 hodin. Vstupenky lze zakoupit ON LINE na našem webu nebo v recepci našeho Retro hotelu Garage v Martinově. Prodej na recepci bude probíhat od PONDĚLÍ do PÁTKU 12 – 16 hodin! 

Prodej o víkendu bude probíhat pouze na objednávku, kterou můžete učinit během pracovního týdne od 12-20 hodin na čísle 777 820 012. Prosíme návštěvníky, aby přišli co nejdříve pro hladký průběh vstupu do sálu. Místa jsou očíslována a budete uvedeni obsluhou ke svým stolům. Šatna bude k dispozici. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici plesové menu v horním salónku. Otevřeny budou všechny bary včetně naší vinotéky. 

WOODMANI

31. rock and rollový ples aneb Pyžamový bál.

Nová písnička i s videoklipem!

Jak jsme se v tom lockdownovém roce scházeli na zkouškách ve sklepě martinovské Garage a cestou dolů do zkušebny míjeli tu liduprázdnou, vyhaslou a studenou hospodu s odstaveným výčepem posetým půllitry obrácenými vzhůru dnem, nebylo těžké se vžít do pocitů hospodských, číšníků a servírek, které mocipáni poslali ke dnu… 

Žádná sranda. Tak vznikla srandovní písnička o tom, jak by jim tak asi personál kteréhokoli občerstvovacího zařízení v zemi poděkoval, kdyby se do něj přišli oni vůdcové po té šichtě pro blaho vlasti a jejího lidu rozvolnit. 

V rouškovém období jsme natočili 4 nové skladby, první z nich si můžete poslechnout níže. Nenalejvej (protest song) (R. Charles / M. Dohnal) 1952 Video Roman Chvíla – Atelier 15 O šílené době, která bez argumentů a vysvětlení zakázala nalévat hostům je tento protestsong. Nemohli jsme proti tomu nic dělat, tak jsme se z toho alespoň vyzpívali a kamarád Roman Chvíla nám k tomu udělal animovaný videoklip.

Přátelé! Máme nové kolegy!

Rock’n’Roll band Marcela Woodmana má výsledky KONKURZU a představujeme nové členy: 

BUBENÍK Joseph KleineFogel z NDR, Erfurt 

TRUMPETISTA John Stepanek z USA, New York Oba naši noví kolegové mluví slušně česky, jejich rodiče jsou původem z Čech a nahradí dva, ze zdravotních důvodů odcházející členy, Juana a Charlese. 

Další info přidáme hned po prvním vystoupení, až budeme mít nějaké společné fotky. Tímto samozřejmě děkujeme všem, kteří se zúčastnili a projevili zájem s námi hrát. Teď už pilně cvičíme, abychom už i první koncert zvládli JAKO ZA MLADA.

Josef Béďa Perzyna band foto

Rozloučení s kamarádem

S velkou lítostí vám oznamujeme, že v pondělí 10. ledna 2022 nečekaně odešel do rockového nebe náš dlouholetý kamarád, muzikant, učitel, kolega a dobrý člověk, Josef „Béďa“ Perzyna. 


Rozloučení s ním proběhlo v pátek 14.1. od 16:00 hodin v restauraci GARAGE clubu v Martinově. Vzpomínejte na něj v dobrém. WOODMANI

Jubilejní 30. Rock & Rollový ples!

Velevážení fandové,

díky Vám a Vaší přízni jsme oslavili v tomto roce 30 let trvání našeho bandu. Když jsme tuto partu dávali na počátku roku 1990 dohromady, nikdy, ABSOLUTNĚ NIKDY by nás nenapadlo, že to dotáhneme na 30 let. I letos jsme jubilejní 30. rock and rollový ples slavili v Garáži. Naše pozvání přijali speciální hosté Ondřej HAVELKA a jeho MELODY MAKERS a Rosťa Petřík s PRASKÁNÍM

Bohatá tombola s elektrokolobrndou a dalšími cenami včetně ovocného koše Hojnosti byly velmi příjemným zpestřením, ale MELODY MAKERS dokázali pozdvihnout zážitek z tohoto večera na světovou úroveň a Rosťa Petřík nás nepustil z parketu před čtvrtou hodinou ráno.

Libor Smejkal Smejčí poslední rozloučení kapely

Rozlučkový koncert

Rozlučkový koncert pro Smejčího následoval po důstojném posledním rozloučení, které navštívilo přes tři sta přátel, známých, kolegů a samozřejmě rodiny.

Děkujeme Všem za všechno. 

WOODMANI.

29. Rock & Rollový Ples aneb WOODMANI V CIRKUSE!

Proběhl již 29. Rock & Rollový ples aneb Woodmani v cirkuse! Velkolepá cirkusová šou na které vystoupili ROCK &ROLL BAND Marcela WOODMANA a hosté STO ZVÍŘAT a dokonce jsme viděli Berouskovy medvědy a další cirkusově eskamotéry.

Viděli jsme i roztodivné cirkusové a varietní kostýmy, galerii fotografií najdete kliknutím zde.

Rock & Roll Band Marcela Woodmana v číslech

 1. 33 let od prvního vystoupení
 2. 10 stálých členů
 3. z toho 7 původních
 4. přes 80 vystoupení měsíčně
 5. v roce 2012 je zatím nejvíce v historii kapely
 6. 100 000 lidí bylo naše největší obecenstvo ve Varšavě a Volgogradě
 7. všem jedenácti členům kapely je dohromady 580 let
 8. 6 vydaných alb a 7 na cestě
 9. 90 skladeb s vlastními texty
 10. více než 1500 vystoupení po celé ČR, SR, Polsku, Rusku a Španělsku
Nákupní košík