UŽ SE TO VAŘÍ!!!

Všechny ingredience (melodie, harmonie, rytmy, rýmy, zvuky, souzvuky, ruchy, vzruchy, emoce, vibrace) jsme naházeli do jednoho hrnce a nyní je na mistru šéfkuchaři – zvukovém režisérovi Petru Slezákovi – aby z nich pro vás namíchal voňavou rokenrolovou lahůdku pro uši a pro duši. Samozřejmě pod dohledem vrchního degustátora – producenta alba a strážce receptu – Marcela Woodmana. 

Je tam toho všeho opravdu vpysk, takže přejeme Petrovi krásné dny a probdělé noci a především pevné zdraví.

A teď k těm hostujícím muzikantům. Dechovou sekci na nové desce vydatně podpořili dva brilantní slovenští saxofonisté Paľo Hoďa a Peter Kohout + legendární trumpetista, zakladatel spřízněného Šubaduba Bandu, Milan Michna. V jedné skladbě hrábnul do strun protřelý bluesman Jiří „Kosťa“ Kostadinov.

A kdo je ten nejslavnější ze všech našich hostů?

Kdo tipoval Radka Pastrňáka, ten se nemýlil. V minulosti nám už Radek dvakrát desku pokřtil a teď si s náma konečně (hurá!!!) taky zahrál. Jeho Stratocaster zazní v písních Zůstaň sebou a Nic hroznýho se neděje.

Vážení fanoušci, UŽ JE TO BLÍZKO!

Ještě pár not a bude hotovo! Téměř vše, co jsme si v létě předsevzali, je zahráno a nahráno!! Vjíždíme do cílové rovinky a co nevidět protrhneme pásku s nápisem 7.CD Rock and Roll Bandu Marcela Woodmana!!! 

Název ještě nemáme, ale můžete se těšit na 16 písní starších, novějších i zbrusu nových. Dokonce i takových, jaké svět ještě neslyšel, protože jsou naše vlastní.  Na desce si s námi zahrála řada skvělých hostů, excelentních muzikantů. Jméno nejslavnějšího z nich brzy prozradíme zde, i na našich sociálních sítích. Také si s námi zazpívaly děti ze ZŠ J. Valčíka v Ostravě, pod vedením Pavly Dědičové a Lenky Roupové.

Těšíme se, že budete překvapeni, oblaženi a pobaveni. Ruty šuty, Dva bůry, Zbynďa Touš, Nesmělej, Nasranej, Den žen, Hlen, Bradku mydlím atd…Těšíte se??? My jo!

Vánoční trhy a Rock & Roll Band Marcela Woodmana

Už se nám to zase blíží, ty Vánoce!

S potěšením vám oznamujeme, že se určitě uvidíme na Vánočních trzích. Kliknutím na uvedené odkazy nás můžete sledovat. Pokud máte ty Facebooky a Instagram, aby vám neutekl žádný z našich koncertů. Přímo tady na webu máme také uvedené všechny naše koncerty.

Rock & Roll Band Marcela Woodmana na Hrnčířském jarmarku

Již po 22 té jste si nás vyžádali, abychom vás doprovázeli s naším vystoupením na 31. Hrnčířském jarmarku v Kunštátě. Plné náměstí, tanec a zpěv se rozléval po celém městě. Po koncertě jsme ještě pokračovali s vámi v hospůdce na Pánském dvoře. Byli jste jako vždy skvělí a těším se na vás příště. Nahrávku z akce můžete najít na našem youtube kanálu.

Rock &Roll Band Marcela Woodmana bude natáčet další CD

Vážení přátelé a fanoušci! Jelikož se nám kupí vaše dotazy, kdy natočíme další CD, máme pro vás skvělou zprávu. ANO, BUDEME TOČIT. A již v září tohoto roku se na to vrhneme. Máte se na co těšit!

Rock & Roll Band Marcela Woodmana

Fanouškové! Máme vás rádi ještě více, než vy máte rádi nás! Takže přes den skládáme nové písně, a po večerech je hrajeme. Koncerty, městské slavnosti, narozeninové párty, firemní akce a další taškařice. Koukněte na naše KONCERTY nebo na VIDEA, abyste věděli, co vás čeká! Velkolepé show světové třídy, které již přes třicet tři  let děláme lepší, hlasitější a rokenrolovatější!

32 rock and roll ples aneb It's Only Rock'n Roll

32. Rock & Rollový ples aneb It’s Only Rock’n Roll!

Vážení přátelé, všechny Vás zveme na další, neuvěřitelný již 32. Rock and Rollový ples aneb It’s Only Rock’n’Roll! Můžete se těšit na ROCK & ROLL BAND Marcela WOODMANA a nejlepší AC/DC revival u nás AC/CZ i bohatou tombolu. Přeneseme se do světových rockových klubů 60. až 80.let, tedy všechny oblečky z této doby jsou vítány!!!

Pokud jste absolvovali některý z předchozích rnr plesů a zůstala Vám na něj doma vzpomínka v podobě kostýmu, neváhejte ho (pokud jste z něj už nevyrostli) oprášit, přežehlit, hodit na sebe a přijít! Náš již 32.ples bude totiž i ohlédnutím za třemi dekádami, které jsme společně prožili …! Jako obvykle budou nejlepší kostýmy bohatě odměněny. 

Čeká Vás i taneční soutěž! Samozřejmě, KOSTÝMY NEJSOU POVINNÉ! Vše vypukne v sobotu 11. března od 20 hodin v Garage Martinov bez omezení. Vstupenky v ceně 590,- Kč na sezení v sále nebo Sezení VIP balkón za 690,- Kč, jejichž součástí je jako dárek pro každého hosta Výběrové CD RNR bandu!!!, lze zakoupit ON LINE na našem webu nebo v recepci našeho Retro hotelu Garage v Martinově. 

31. Rock & Rollový ples aneb Pyžamový bál

Vážení přátelé, Dočkali jsme se!!! Konečně snad můžeme nerušeně navázat na Covidem přerušenou tradici a v sobotu 2. dubna od 20:00 hod rozjet naplno bez omezení v Garage akci 31. Rock and Rollový ples aneb Pyžamový bál. Vstup do SÁLU bude zpřístupněn od 19.00 hodin. Vstupenky lze zakoupit ON LINE na našem webu nebo v recepci našeho Retro hotelu Garage v Martinově. Prodej na recepci bude probíhat od PONDĚLÍ do PÁTKU 12 – 16 hodin! 

Prodej o víkendu bude probíhat pouze na objednávku, kterou můžete učinit během pracovního týdne od 12-20 hodin na čísle 777 820 012. Prosíme návštěvníky, aby přišli co nejdříve pro hladký průběh vstupu do sálu. Místa jsou očíslována a budete uvedeni obsluhou ke svým stolům. Šatna bude k dispozici. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici plesové menu v horním salónku. Otevřeny budou všechny bary včetně naší vinotéky. 

WOODMANI

31. rock and rollový ples aneb Pyžamový bál.

Nová písnička i s videoklipem!

Jak jsme se v tom lockdownovém roce scházeli na zkouškách ve sklepě martinovské Garage a cestou dolů do zkušebny míjeli tu liduprázdnou, vyhaslou a studenou hospodu s odstaveným výčepem posetým půllitry obrácenými vzhůru dnem, nebylo těžké se vžít do pocitů hospodských, číšníků a servírek, které mocipáni poslali ke dnu… 

Žádná sranda. Tak vznikla srandovní písnička o tom, jak by jim tak asi personál kteréhokoli občerstvovacího zařízení v zemi poděkoval, kdyby se do něj přišli oni vůdcové po té šichtě pro blaho vlasti a jejího lidu rozvolnit. 

V rouškovém období jsme natočili 4 nové skladby, první z nich si můžete poslechnout níže. Nenalejvej (protest song) (R. Charles / M. Dohnal) 1952 Video Roman Chvíla – Atelier 15 O šílené době, která bez argumentů a vysvětlení zakázala nalévat hostům je tento protestsong. Nemohli jsme proti tomu nic dělat, tak jsme se z toho alespoň vyzpívali a kamarád Roman Chvíla nám k tomu udělal animovaný videoklip.

Přátelé! Máme nové kolegy!

Rock’n’Roll band Marcela Woodmana má výsledky KONKURZU a představujeme nové členy: 

BUBENÍK Joseph KleineFogel z NDR, Erfurt 

TRUMPETISTA John Stepanek z USA, New York Oba naši noví kolegové mluví slušně česky, jejich rodiče jsou původem z Čech a nahradí dva, ze zdravotních důvodů odcházející členy, Juana a Charlese. 

Další info přidáme hned po prvním vystoupení, až budeme mít nějaké společné fotky. Tímto samozřejmě děkujeme všem, kteří se zúčastnili a projevili zájem s námi hrát. Teď už pilně cvičíme, abychom už i první koncert zvládli JAKO ZA MLADA.

Josef Béďa Perzyna band foto

Rozloučení s kamarádem

S velkou lítostí vám oznamujeme, že v pondělí 10. ledna 2022 nečekaně odešel do rockového nebe náš dlouholetý kamarád, muzikant, učitel, kolega a dobrý člověk, Josef „Béďa“ Perzyna. 


Rozloučení s ním proběhlo v pátek 14.1. od 16:00 hodin v restauraci GARAGE clubu v Martinově. Vzpomínejte na něj v dobrém. WOODMANI

Jubilejní 30. Rock & Rollový ples!

Velevážení fandové,

díky Vám a Vaší přízni jsme oslavili v tomto roce 30 let trvání našeho bandu. Když jsme tuto partu dávali na počátku roku 1990 dohromady, nikdy, ABSOLUTNĚ NIKDY by nás nenapadlo, že to dotáhneme na 30 let. I letos jsme jubilejní 30. rock and rollový ples slavili v Garáži. Naše pozvání přijali speciální hosté Ondřej HAVELKA a jeho MELODY MAKERS a Rosťa Petřík s PRASKÁNÍM

Bohatá tombola s elektrokolobrndou a dalšími cenami včetně ovocného koše Hojnosti byly velmi příjemným zpestřením, ale MELODY MAKERS dokázali pozdvihnout zážitek z tohoto večera na světovou úroveň a Rosťa Petřík nás nepustil z parketu před čtvrtou hodinou ráno.

Libor Smejkal Smejčí poslední rozloučení kapely

Rozlučkový koncert

Rozlučkový koncert pro Smejčího následoval po důstojném posledním rozloučení, které navštívilo přes tři sta přátel, známých, kolegů a samozřejmě rodiny.

Děkujeme Všem za všechno. 

WOODMANI.

29. Rock & Rollový Ples aneb WOODMANI V CIRKUSE!

Proběhl již 29. Rock & Rollový ples aneb Woodmani v cirkuse! Velkolepá cirkusová šou na které vystoupili ROCK &ROLL BAND Marcela WOODMANA a hosté STO ZVÍŘAT a dokonce jsme viděli Berouskovy medvědy a další cirkusově eskamotéry.

Viděli jsme i roztodivné cirkusové a varietní kostýmy, galerii fotografií najdete kliknutím zde.

Rock & Roll Band Marcela Woodmana v číslech

  1. 33 let od prvního vystoupení
  2. 10 stálých členů
  3. z toho 7 původních
  4. přes 80 vystoupení měsíčně
  5. v roce 2012 je zatím nejvíce v historii kapely
  6. 100 000 lidí bylo naše největší obecenstvo ve Varšavě a Volgogradě
  7. všem jedenácti členům kapely je dohromady 580 let
  8. 6 vydaných alb a 7 na cestě
  9. 90 skladeb s vlastními texty
  10. více než 1500 vystoupení po celé ČR, SR, Polsku, Rusku a Španělsku
Nákupní košík