KONCERTY

15.6. Ostrava Martinov – Martinovské slavnosti 18:30

15.6. Háj ve Slezsku – Dny obce Háj ve Slezsku 22:00

5.7. Suchý Velenov – Festival Vesuf 22:30

13.7. Odry – 200 let Semperit 15:00

26.7. Opava-Kylešovice – Holba Rock na grilu 2024 00:00

O KAPELE

Třetí dekádu bavíme civilizované obyvatelstvo poctivým rokenrolem. Největší hity 50. až 70. let jsme opatřili vlastními českými (sem tam i ostravskými) texty. Ročně zvládáme 60-80 vystoupení nejčastěji v Česku, na Slovensku a v Polsku. 

Hrajeme koncerty, festivaly, plesy, slavnosti městské či pivní, večírky firemní i soukromé, příležitostně i ta televize. Nehrajeme stranám a už vůbec ne hnutím. Naše domácí scéna je rokenrolový Garage Club v Ostravě-Martinově, u kterého nedávno vyrostl Retrohotel.cz pro muzikanty i fanoušky.

VIDEA

HISTORIE

2023

Valíme koncert za koncertem, nemáme čas odpočívat, bo točíme další fláky! PS: A holkám to neříkejte, ale po třiceti letech bandu …máme nová saka!

Rock&Roll Band Marcela Woodmana small

2021

Radostně a s rozechvěním, jako by to byla naše první sezona (po té pauze vlastně první skoro je!), se nemůžeme dočkat, až Vám zase zahrajeme fejs tu fejs a uvidíme Vás pod pódiem tancovat a zpívat.

2020

Do jubilejního třicátého roku fungování naší kárované bandy jsme vstupovali radostně a s nadšením, jako by to měla první sezóna. Odstartoval ji březnový třicátý rokenrolový ples u nás v Garage s Ondřejem.

WOODMANOTÉKA

Vážení pořadatelé,

pokud potřebujete na Váš večírek, oslavu či firemní akci diskotéku, rád přijedu se svým pořadem WOODMANOTÉKA ve kterém hraji vše co považuji za dobrou hudbu od swingu přes heavy metal až po nejnovější hity. 

Projedeme společně i na Vaše přání vše co, rozjede večer na plné pecky a nebojíme se i přitvrdit!

Marcel Woodman

WOODMAN LIVE JUKEBOX

Vážení pořadatelé,

tam kde se nevejde Rock & Roll Band Marcela Woodmana, jako jsou menší soukromé či firemní oslavy, můžeme přijet zahrát a pobavit Vás v menším seskupení jako Woodman Live Jukebox.

Marcel Woodman

NOVINKY

31. Hrnčířský jarmark v Kunštátě a Rock’n Roll Band Marcela Woodmana

Již po 22 té jste si nás vyžádali, abychom vás doprovázeli s naším vystoupením na 31. Hrnčířském jarmarku v Kunštátě. Plné náměstí, tanec a zpěv se rozléval po celém městě. Po koncertě jsme ještě pokračovali s vámi v hospůdce na Pánském dvoře. Byli jste jako vždy skvělí a těšíme se na vás příště. Nahrávku z akce můžete najít na našem YouTube kanálu po kliknutí na obrázek.

Rock’n Roll Band Marcela Woodmana bude natáčet další CD

Vážení přátelé a fanoušci! Jelikož se nám kupí vaše dotazy, kdy natočíme další CD, máme pro vás skvělou zprávu. ANO, BUDEME TOČIT. A již v září tohoto roku se na to vrhneme. Máte se na co těšit!

32 rock and roll ples aneb It's Only Rock'n Roll

32. Rock and Rollový ples aneb It’s Only Rock’n Roll!

Vážení přátelé, všechny Vás zveme na další, neuvěřitelný již 32. Rock and Rollový ples aneb It’s Only Rock’n’Roll! Můžete se těšit na ROCK&ROLL BAND Marcela WOODMANA.

FOTOGALERIE

KONTAKTY

Manager

Marcel Lesník Woodman
kapelník a manager
tel: +420 608 720 012, 

mail: woodmanband@gmail.com
Martinovská 3262/50
723 00, Ostrava-Martinov
IČ: 13598538
DIČ: CZ6507190129

Booking

 

Markéta Gřesová

mail: woodmanband.booking@gmail.com

Tel: +420 603 939 519

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

SLEDUJTE NÁS NA SÍTÍCH !

Nákupní košík